Medarbejdere på Herlufsholm

Mikkel Kjellberg (1)

Mikkel Kjellberg

Rektor
Martin Horst Arvedlund

Martin Arvedlund

Vicerektor
Natascha Philip

Natascha Philip

Head of IB/ Uddannelsesleder
Inge Olhoff-Jakobsen

Inge Olhoff-Jakobsen

Pædagogisk leder/ Uddannelsesleder/Kursusleder
Ann Karina Østergård Hansen

Ann Hansen

Leder af international udvikling
Anne-Louise Boelsmand

Anne-Louise Boelsmand

Grundskoleleder
Lotte Meyer Beck Jensen

Lotte Beck Jensen

Vicegrundskoleleder
Jacob Normann Jørgensen

Jacob Normann

Leder af den ekstraskolære afdeling
Susanne Geisler

Susanne Geisler

Kostskoleleder & sovesalslærer på Pernille Gøye Gården
Rektorkontor, kommunikation, optagelse, fritidskontor, m.m.
Marianne Lisa Bøgh

Marianne Bøgh

Sekretær
Birgit Marianne Brenting

Birgit Brenting

Sekretær
Janni Zacho

Janni Zacho

Optagelse
Marianne Løfgren Ring

Marianne Løfgren Ring

Fritid, Kommunikation og Round Square
Mathias Gram Haagensen

Mathias Gram Haagensen

Kommunikation
Kasper Støvring

Kasper Støvring

Bibliotek
Grundskole, Gymnasium og IB
Ann Dorthe Olsen

Ann Dorte Olsen

Grundskolen
Louise Holst Hansen

Louise Holst Hansen

Grundskolen
Brenda Lynn Petersen

Brenda Lynn Petersen

Grundskolen
Charlotte Løfgren Ring

Charlotte Løfgren Ring

Grundskolen
Christian Thinggaard Rasmussen

Christian Thinggaard Rasmussen

Grundskolen
Dorte Lindenskov Carlsen Møller

Dorte Carlsen Møller

Grundskolen
Heidi Germaine Løwe

Heidi Germaine Løwe

Grundskolen
Helene Tibert Jensen

Helene Tibert Jensen

Grundskolen
Henriette Holde Jørgensen

Henriette Holde Jørgensen

Grundskolen
Henrik Boldt Mikkelsen

Henrik Boldt Mikkelsen

Grundskolen
Jakob Hartmann

Jakob Hartmann

Grundskolen, Arrangementansvarlig
Jakob Keller

Jakob Keller

Grundskolen
Jesper Kold Andersen

Jesper Kold Andersen

Grundskolen
Joakim Horndrup Normann

Joakim Søgaard Normann

Grundskolen
Josephine Hartmann

Josephine Hartmann

Grundskolen
Kasper Østergaard Jensen

Kasper Østergaard Jensen

Grundskolen
Lisbeth Allerslev Horsbøl

Lisbeth Allerslev Horsbøl

Grundskolen
Lykke Winther Kjer

Lykke Winther Kjer

Grundskolen
Mads Rasmussen

Mads Kjær Rasmussen

Grundskolen
Mariana Hristova Stancheva

Mariana Hristova Stancheva

Grundskolen
Peter Handrup Hansen

Peter Hagendrup Hansen

Grundskolen
Samuel Veng Sieck

Sammy Sieck

Grundskolen
Signe Thylstrup

Signe Thylstrup

Grundskolen
Trine Lohse Røntorp

Trine Lohse Røntorp

Grundskolen
Arndis Sunadóttir Rasmussen

Arndis Sunadóttir Rasmussen

Gymnasiet/IB
Birgitte Berner

Birgitte Berner

Gymnasiet/IB
Birgitte Elkjær Lamb

Birgitte Lamb

Gymnasiet/IB
Brit Hovgaard Jensen

Brit Hovgaard Jensen

Gymnasiet/IB
Cecilia Adelyne Karlström

Cecilia Adelyne Karlström

Gymnasiet/IB
Charlotte Fausing Greiersen

Charlotte Fausing Greiersen

Gymnasiet/IB
Christian Ulrik Videnkjær

Christian Ulrik Videnkjær

Gymnasiet/IB
Christine Toftdahl Sørensen

Christine Toftdahl Sørensen

Gymnasiet/IB
Christoffer Miller Dahl

Christoffer Miller Dahl

Gymnasiet/IB
Emil Brandt Rex

Emil Brandt Rex

Gymnasiet/IB
Freja Holm

Freja Holm

Gymnasiet/IB
Hanne Margaard Becker

Hanne Margaard Becker

Gymnasiet/IB
Helle Sørensen

Helle Sørensen

Gymnasiet/IB
Henrik Schnack-Petersen

Henrik Schnack-Petersen

Gymnasiet/IB
Iben Jørgensen

Iben Jørgensen

Gymnasiet/IB
Ingrid Christel Strander Sinding

Ingrid Christel Strander Sinding

Gymnasiet/IB
Jan Ivan Hansen

Jan Ivan Hansen

Gymnasiet/IB
Jens Jacob Bager Jensen

Jens Jacob Bager Jensen

Gymnasiet/IB
Karsten Johansen

Karsten Johansen

Gymnasiet/IB
Karsten Nielsen

Karsten Nielsen

Gymnasiet/IB
Kirsten Sønderskov Aagren Nielsen

Kirsten Sønderskov Aagren Nielsen

Gymnasiet/IB
Kristine Brandt Rex

Kristine Brandt Rex

Gymnasiet/IB
Liselotte Nymark Jensen

Liselotte Nymark Jensen

Gymnasiet/IB
Mogens Callesen

Mogens Callesen

Gymnasiet/IB
Morten Uhrskov Jensen

Morten Uhrskov Jensen

Gymnasiet/IB
Morten Wincent Wituslavsky

Morten Wincent

Gymnasiet/IB
Niels Arnt

Niels Arnt

Gymnasiet
Paul Francis Lamb

Paul Lamb

Gymnasiet/IB
Peter Neidel

Peter Neidel

Gymnasiet/IB
Philipp Baunsgaard Koll

Philipp Baunsgaard Koll

Gymnasiet/IB
Richard Hannon

Richard Hannon

Gymnasiet/IB
Sofie Bai

Sofie Bai

Gymnasiet/IB
Steen Mouridsen

Steen Mouridsen

Gymnasiet/IB
Thomas Grønlund Nielsen

Thomas Grønlund Nielsen

Gymnasiet/IB
Trine Bie-Olsen

Trine Bie-Olsen

Gymnasiet/IB
Niels Christian Koefoed

Niels Christian Koefoed

Lektor
Sovesalslærerne
Susanne Geisler

Susanne Geisler

Kostskoleleder & sovesalslærer på Pernille Gøye Gården
Trine Lohse Røntorp

Trine Lohse Rønholt

Sovesalslærer på Birgitte Gøye Gården
Mads Rasmussen

Mads Kjær Rasmussen

Sovesalslærer på Bodilgården
Pernille Nohr Rasmussen

Pernille Nohr Rasmussen

Sovesalslærer på Bodilgården
Billede mangler

Julie Holtze

Sovesalslærer på Egmontgården
Lotte Højgaard Normann Stourup

Lotte Højgård Normann Stourup

Sovesalslærer på Vuen
Jacob Normann Jørgensen

Jacob Normann

Sovesalslærer på Vuen
Joakim Horndrup Normann

Joakim Søgaard Normann

Sovesalslærer på Skygningen Vest
Samuel Veng Sieck

Sammy Sieck

Sovesalslærer på Skygningen Øst
Josephine Hartmann

Josephine Hartmann

Sovesalslærer på Lassengården
Jakob Hartmann

Jakob Hartmann

Sovesalslærer på Lassengården
Philipp Baunsgaard Koll

Philipp Baunsgaard Koll

Sovesalslærer på Mygning 1
Sygehus/SUS og Linnedstue
Anne Marie Sehested

Mie Sehested

Sygepleje
Mette Sterzel

Mette Sterzel

Sundhedsplejerske
Lotte Højgaard Normann Stourup

Lotte Højgård Normann Stourup

Sundhedsplejerske
Elisabeth Lukowsky

Elisabeth Lukowsky

Vaskeri / Linnedstue
Mari-Ann Gøgsig Christiansen

Mari-Ann Gøgsig

SUS
Mette Bruun

Mette Bruun

Vaskeri
Maria Lorentzen

Maria Lorentzen

Ungerådgiver
Økonomi, fundraising, IT, m.m.
Tim Petersen

Tim Petersen

Direktør
Anders Skov Lidsmoes (1)

Anders Skov Lidsmoes

Regnskabschef
Steen Harald Christensen

Steen Christensen

Compliance Officer
Dorthe Østerlund Larsen

Dorthe Østerlund larsen

Regnskabsassistent
Berit Kaarup Harboe

Berit K. Harboe

Controller
Inge-Lise Sørensen

Inge-Lise Sørensen

Assistent
Britt Horst Nielsen

Britt Horst Nielsen

HR
Lone Helle Jørgensen

Lone Jørgensen

HR
Rie Ebbe Andersen

Rie Ebbe Andersen

Fundraising, Alumni
Pierre Damgaard Rømer

Pierre Damgaard Rømer

IT-Chef
Jack Christiansen

Jack Christiansen

IT-Systemadministrator
Morten Juel

Morten Venca Juel

IT-Systemudvikler
Irina Skovmand

Irina Venca Juel

IT-Supporter
Rengøring, køkken, pedeller, vedligehold, skov, m.m.
Michael Pilemand

Michael Pilemand

Teknisk Chef
Arne Benny Baran

Arne Benny Baran

Vedligehold
Bo Steen Bram

Bo Steen Bram

Vedligehold
Bruno Henrik Petersen

Bruno Henrik Petersen

Vedligehold
Erik Poul Nielsen

Erik Poul Nielsen

Vedligehold
Jesper Pedersen

Jesper Ramsøe Pedersen

Vedligehold
Jon Helm Nielsen

Jon Helm Nielsen

Vedligehold
Kent Iversen

Kent Damkjær Iversen

Vedligehold
Billede mangler

Teknisk Assistent

Vedligehold
Martin Mogens Johannes Møller

Martin Morgens Johannes Møller

Vedligehold
Robert Vendelbo Pedersen

Robert Vendelbo Pedersen

Vedligehold
Steen Ellegaard Jensen

Steen Ellegaard Jensen

Vedligehold
Susan Sonberg Stryg

Susan Sonberg Stryg

Vedligehold
Uffe Busk Andersen

Uffe Busk Andersen

Vedligehold
Billede mangler

Peter Kötter

Tømrer
Billede mangler

John Hansen

Skovfoged
Ditte Marie Buckwald

Ditte Marie Buchwald

Kirkegård
Finn Dal

Finn Neerup Dal

Kirkegård
Jan John Rasmussen

Jan John Rasmussen

Kirkegård
Jill Holst Dalsgaard

Jill Holst Dalsgaard

Kirkegård
Karen Hovgaard Johansen

Karen Hovgaard Johansen

Kirkegård
Kenneth Toftlund Jensen

Kenneth Toftlund Jensen

Kirkegård
Henny Hovgård

Henny Hovgård

Køkkenchef
Anne Holmbech Petersen

Anne Holmbech Petersen

Køkken
Annette May Hansen

Annette May Hansen

Køkken
Bettina Karin Johansen

Bettina Karin Johansen

Køkken
Charlotte Ingvordsen

Charlotte Bethina Ingvordsen

Køkken
Christina Larsen

Christina Larsen

Køkken
Heidi Pedersen

Heidi Bierregaard E. Pedersen

Køkken
Helle Hansen

Helle Hansen

Køkken
Jane Larsen

Jane Larsen

Køkken
Kenneth Møller Johansen

Kenneth Johansen

Køkken
Lene Igrens

Lene Ramsdal Irgens

Køkken
Linda Irene Damm

Linda Irene Damm

Køkken
Mia Christensen

Mia Christensen

Køkken
Pernille Graham

Pernille Graham

Køkken
Billede mangler

Souschef

Køkken
Pia Nøttrup

Pia Nøttrup

Køkken
Randi Højby-Lund

Randi Stine Højby-Lund

Køkken
Ronja Marie Rasmussen

Ronja Marie Rasmussen

Køkken
Ljubica Duspara

Ljubica Duspara

Køkken
Trine Nielsen

Trine Nielsen

Køkken
Christina Mucha

Christina Mucha

Køkken
Bircan Keceli

Bircan Keceli

Køkken
Billede mangler

Rengøringsassistent

Serviceleder
Billede mangler

Rengøringsassistent

Rengøring
Billede mangler

Rengøringsassistent

Rengøring
Ayfer Dasdemir

Ayfer Dasdemir

Rengøring
Billede mangler

Rengøringsassistent

Rengøring
Billede mangler

Rengøringsassistent

Rengøring
Billede mangler

Rengøringsassistent

Rengøring
Malgorzata Kolacz

Rengøringsassistent

Rengøring
Nauka Yasomani Lauring

Nauka Lauring

Rengøring
Sylwia Filipczuk

Rengøringsassistent

Rengøring
Billede mangler

Rengøringsassistent

Rengøring
Billede mangler

Rengøringsassistent

Rengøring